Cena netto:
26,01 zł 30,60 zł 30,60 zł
Cena brutto:
31,99 zł 37,64 zł 37,64 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 190 mm
pojemność: 0.06 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia:
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Szufelka nierdzewna o pojemności 60 ml | TOM-GAST, T-315 - Opis:

Szufelka o pojemności 60 ml wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Świetnie sprawdzi w każdym lokalu gastronomicznym. Idealna do nakładania kostek lodu w barach, kasz, ryżu, makaronów w kuchniach restauracyjnych lub mąki, cukru w piekarniach. Doskonale odnajdzie się również w sklepach gdzie mamy produkty na wagę. Szufelka o pojemności 60 ml T-315 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz wyposażenia stołu. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Szufelka nierdzewna o pojemności 60 ml | TOM-GAST, T-315 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szufelka nierdzewna o pojemności 60 ml | TOM-GAST, T-315 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny