Cena netto:
6,71 zł 7,07 zł 7,07 zł
Cena brutto:
8,25 zł 8,69 zł 8,69 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.25 l
materiał: tworzywo sztuczne
kod EAN: 8029248036536

Biała szufelka z tworzywa sztucznego - 250 ml | PAVONI, SET250 - Opis:

Biała szufelka z tworzywa sztucznego SET250 znanej i cenionej na całym świecie włoskiej marki Pavoni, to profesjonalny sprzęt do wyposażenia kuchni, cukierni lub piekarni. Spełnia wszystkie obowiązujące normy sanitarne, zapewniając perfekcyjną higienę w miejscu pracy. Wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym, posiada ergonomiczny uchwyt ułatwiający pracę i zapewniający uniknięcie bezpośredniego kontaktu z żywnością. Szufelka do mąki w kolorze białym SET250 o pojemności 250 ml wykonana z bardzo dobrego materiału o najwyższej jakości, w najlepszy sposób. Spełni wszelkie oczekiwania stawiane zarówno przez profesjonalistów, jak i użytkowników domowych. Gwarancja długotrwałego użytkowania.
Biała szufelka z tworzywa sztucznego - 250 ml | PAVONI, SET250 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Biała szufelka z tworzywa sztucznego - 250 ml | PAVONI, SET250 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny