Promocja

Hartowana płyta bufetowa 50 x 50 cm | ZIEHER, Solid

218221


  • 365,31 zł z VAT 297,00 zł bez VAT 354,35 zł z VAT 288,09 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 500 mm
szerokość 500 mm
wysokość 10 mm
materiał: szkło hartowane
kształt: kwadratowy

Hartowana płyta bufetowa 50 x 50 cm | ZIEHER, Solid - Opis

Szklana, hartowana płyta o wymiarach 50 × 50 cm marki Zieher Solid w kolorze transparentnym idealnie sprawdzi się przy ekspozycji potraw zarówno na bankietach w ekskluzywnym hotelu, jak i na kameralnym przyjęciu wśród bliskich. Gładka powierzchnia szkła nadaje potrawom dodatkowej głębi, a dodatkowe utwardzanie i hartowanie zwiększa odporność na częste użytkowanie. Płyta idealnie sprawdzi się podczas prezentowania dań wystawianych w bufetach, we wszelakich restauracjach i hotelach jak również, na imprezach cateringowych i balach. Szklana płyta o wymiarach 500 × 500 mm 218221 dystrybuowana jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Hartowana płyta bufetowa 50 x 50 cm | ZIEHER, Solid - Opinie klientów

Hartowana płyta bufetowa 50 x 50 cm | ZIEHER, Solid - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Hartowana płyta bufetowa 50 x 50 cm | ZIEHER, Solid - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Hartowana płyta bufetowa 50 x 50 cm | ZIEHER, Solid

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.