Cena netto:
52,25 zł 55,00 zł 55,00 zł
Cena brutto:
64,27 zł 67,65 zł 67,65 zł
Dostępność: 14 dnů
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 320 mm
szerokość 320 mm
materiał: szkło
kształt: kwadratowy
kolor: przeźroczysty
element zastawy: taca

Talerz kwadratowy 320 x 320 mm | BDK, Zoom - Opis:

Szklany talerz o wymiarach 320 x 320 mm marki BDK jest przedstawicielem szklanej kolekcji Zoom. Awangardowy design oraz nowatorska technologia tworzenia unikatowych, szklanych elementów w technice fusion powoduje, że każde podanie danie będzie małym dziełem sztuki. Szklany talerz skierowany jest do każdej restauracji i każdego hotelu chcących serwować potrawy w eleganckiej i nowoczesnej formie. Idealny jest także na bale i imprezy cateringowe, jak również na prezent ślubny lub urodzinowy. Szklany talerz Zoom 320 x 320 mm 291009 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Prezentowana cena dotyczy jednej sztuki.
Talerz kwadratowy 320 x 320 mm | BDK, Zoom - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Talerz kwadratowy 320 x 320 mm | BDK, Zoom - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny