Cena netto:
51,12 zł 56,80 zł 56,80 zł
Cena brutto:
62,88 zł 69,86 zł 69,86 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 400 mm
szerokość 250 mm
wysokość 20 mm
materiał: aluminium
kolor: złoty

Taca wystawowa do witryn 40x25 cm, aluminiowa – złota | TOM-GAST, T-TACH40 - Opis:

Taca wystawowa do witryn 40x25 cm, aluminiowa – złota jest idealna do ciast, ciasteczek, zakąsek lub koreczków. Rewelacyjnie można na niej wyeksponować produkty spożywcze we witrynach sklepowych oraz cukierniczych. Sprawdzi się także na imprezach cateringowych oraz bufetach i szwedzkich stołach. Taca wystawowa T-TACH40 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cukierniczego oraz restauracyjno – hotelowego. Nie można myć w zmywarce. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Taca wystawowa do witryn 40x25 cm, aluminiowa – złota | TOM-GAST, T-TACH40 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Taca wystawowa do witryn 40x25 cm, aluminiowa – złota | TOM-GAST, T-TACH40 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny