Cena netto:
142,50 zł 150,00 zł 150,00 zł
Cena brutto:
175,28 zł 184,50 zł 184,50 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 300 mm
ilość w komplecie: 3 szt.
materiał: porcelana
kolor: biały
cena za: sztukę
element zastawy: talerz
gwarancja na obtłuczenia: nie

Talerz głęboki z białej porcelany, rant gładki 30 cm | DEGRENNE, Collection L - Opis:

Talerz głęboki o średnicy 30 cm, francuskiego producenta Degrenne z serii Collection L jest wynikiem wielowiekowych doświadczeń i znajomości kunsztu ceramicznego. Wszystko to zaowocowało wyprodukowaniem przepięknych, głębokich talerzy, wyróżniających się głęboką bielą i półprzezroczystością. Szeroki rant doda elegancji i szyku każdej potrawie. Porcelanowy głęboki talerz Degrenne 293551 z gładkim i szerokim rantem bez ornamentów, przeznaczony jest dla najlepszych, gwiazdkowych restauracji, hoteli na wykwintne bankiety i imprezy cateringowe na najwyższym poziomie. Talerz głęboki z porcelany Limoges 300 mm dystrybuowany jest na terenie polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 3 sztuki. Cena za 1 sztukę.
Talerz głęboki z białej porcelany, rant gładki 30 cm | DEGRENNE, Collection L - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Talerz głęboki z białej porcelany, rant gładki 30 cm | DEGRENNE, Collection L - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny