Cena netto:
22,12 zł 28,00 zł 28,00 zł
Cena brutto:
27,21 zł 34,44 zł 34,44 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 152 mm
ilość w komplecie: 5 szt.
materiał: kamionka
powierzchnia: satynowa
kolor:
  • niebieski
  • brązowy
cena za: sztukę

Talerz głęboki z kamionki, niebieski o średnicy 15,2 cm | FINE DINE, Lazur - Opis:

Okrągły, oryginalny, niebiesko – brązowy, głęboki talerz Lazur, o gładkiej powierzchni, średnicy 15,2 cm, z linii Kolory Ziemi, która została zainspirowana naturą i jej żywymi kolorami oraz zmieniającymi się porami roku. Talerz został wykonany z wyselekcjonowanego kompozytu kamionki. To wszystko daje nieograniczone możliwości prezentacji. Każdy produkt jest ręcznie zdobiony, nadając porcelanie eklektyczny wygląd. Naczynia z kamionki z linii Kolory Ziemi znajdą zastosowanie w nowoczesnych restauracji a’la carte, cukierniach, kawiarniach, a także w gospodarstwach domowych. Kamionka posiada 5-letnią gwarancję na wyszczerbienia (elementy płaskie). Temperatura wypalania: 850° i 1320°C. Odporność na temperaturę: 150°C. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 5 sztuk. Cena za 1 sztukę. Talerze można sztaplować, natomiast nie wskazane jest mycie w zmywarkach i używanie w kuchenkach mikrofalowych.
Talerz głęboki z kamionki, niebieski o średnicy 15,2 cm | FINE DINE, Lazur - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Talerz głęboki z kamionki, niebieski o średnicy 15,2 cm | FINE DINE, Lazur - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny