Porcelanowy talerz prezentacyjny trzymiejscowy, mat 15 x 31 cm | PORDAMSA, 286644

286644


  • 164,82 zł z VAT 134,00 zł bez VAT 159,88 zł z VAT 129,98 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 30 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 150 mm
szerokość 310 mm
materiał: porcelana
element zastawy: talerz
kolor: biały
gwarancja na obtłuczenia: Nie
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę

Porcelanowy talerz prezentacyjny trzymiejscowy, mat 15 x 31 cm | PORDAMSA, 286644 - Opis

Porcelanowy,jednomiejscowy, matowy talerz prezentacyjny o wymiatach 15 × 31 cm hiszpańskiej firmy Pordamsa to niepowtarzalny produkt z wysokogatunkowej porcelany. Wzorce mocno inspirowane naturalnie występującymi formami przyrody, przeznaczone są dla szefów kuchni chcących zaprezentować swoje dania w sposób nieprzeciętny i zachwycający. Porcelanowy talerz prezentacyjny Pordamsa skierowany jest do topowych, wielogwiazdkowych restauracji i hoteli, na nieprzeciętne imprezy cateringowe i bale lub na oryginalny prezent. Porcelanowy, jednomiejscowy, matowy talerz prezentacyjny Pordamsa 150 × 310 mm 286644 dystrybuowany jest przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem i partnerem. Pakowany jest po 6 sztuk. Cena za 1 sztukę.

Porcelanowy talerz prezentacyjny trzymiejscowy, mat 15 x 31 cm | PORDAMSA, 286644 - Opinie klientów

Porcelanowy talerz prezentacyjny trzymiejscowy, mat 15 x 31 cm | PORDAMSA, 286644 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Porcelanowy talerz prezentacyjny trzymiejscowy, mat 15 x 31 cm | PORDAMSA, 286644 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Porcelanowy talerz prezentacyjny trzymiejscowy, mat 15 x 31 cm | PORDAMSA, 286644

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.