Cena netto:
45,13 zł 47,50 zł 47,50 zł
Cena brutto:
55,51 zł 58,43 zł 58,43 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 150 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: biały
cena za: sztukę
element zastawy: talerz
gwarancja na obtłuczenia: nie

Talerz na masło, chleb 15 cm | DEGRENNE, Boreal Satin - Opis:

Talerzyk na chleb i masło o średnicy 15 cm, francuskiego producenta Degrenne z kolekcji Boreal Satin to najwyższej jakości profesjonalne naczynie, wykonane z wysokogatunkowej białej porcelany zaliczającej się do linii stricte gourmet. Porcelanowy talerz na masło i pieczywo Degrenne 284000 zdobiony tłoczeniami, przeznaczony jest dla najbardziej wymagających restauratorów i szefów kuchni a także hoteli a także na wykwintne bankiety i imprezy cateringowe do serwowania chleba, pieczywa, tostów oraz mniejszych przystawek. Talerz na masło z porcelany 150 mm dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 6 sztuk. Cena za 1 sztukę.
Talerz na masło, chleb 15 cm | DEGRENNE, Boreal Satin - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Talerz na masło, chleb 15 cm | DEGRENNE, Boreal Satin - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny