Cena netto:
113,05 zł 119,00 zł 119,00 zł
Cena brutto:
139,05 zł 146,37 zł 146,37 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 240 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: biały
cena za: sztukę
element zastawy: talerz
gwarancja na obtłuczenia: nie

Talerz płaski z białej porcelany, rant zdobiony 24 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment - Opis:

Talerz płaski o średnicy 24 cm, francuskiego producenta Degrenne z linii Collection L to najwyższej jakości profesjonalne naczynie, stworzone z wysokogatunkowej, tradycyjnej porcelany Limoges, produkowanej w Europie od 1768 roku. Jego niesamowita biel i półprzezroczystość idealnie podkreśla urok podawanych na nim dań. Porcelanowy talerz płaski Degrenne 293555 z rantem zdobionym przetłoczeniami, przeznaczony jest dla najlepszych, gwiazdkowych restauracji, hoteli na wykwintne bankiety i imprezy cateringowe do serwowania oraz ekspozycji potraw i dań z najwyższej półki. Duży talerz płytki z porcelany Limoges 240 mm ze zdobionym rantem dystrybuowany jest na terenie polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 6 sztuk. Cena za 1 sztukę.
Talerz płaski z białej porcelany, rant zdobiony 24 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Talerz płaski z białej porcelany, rant zdobiony 24 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny