Cena netto: 483,00 zł
Cena brutto: 594,09 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
temperatura minimalna: -50 °C
temperatura maksymalna: 350 °C
waga: 0.08 kg
wyświetlacz: tak
sonda temperaturowa: tak

Termometr do pomiaru temperatury powierzchni ze zginaną sonda | TESTO, 5609056 - Opis:

Termometr do pomiaru temperatury powierzchni 905-T2 marki Testo to sprawdzone rozwiązanie dla wszelkiego rodzajów lokali gastronomicznych i zakładów przetwórczych. Produkt o indeksie 0560 9056 wykonany został z bardzo dobrej jakości materiałów, jest solidny i trwały. Termometr posiada zginaną sondę, szybki czas reakcji oraz wysoką dokładność pomiarów. Zakres pomiaru produktu wynosi od -50 do +350 stopni Celsjusza. Termopara sprężysta - dopasowująca się do powierzchni, a także obrotowa głowica gwarantująca łatwy odczyt danych pomiarowych możliwy w każdej pozycji sprawiają, że produkt jest praktyczny i łatwy w obsłudze. Artykuł świetnie nada się do sprawdzania temperatury potraw, jak i półproduktów. Termometr zawiera również klip mocujący i baterię. Produkt napędzają trzy baterie mikro AAA gwarantujące czas działania do 1000 godzin.
Termometr do pomiaru temperatury powierzchni ze zginaną sonda | TESTO, 5609056 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Termometr do pomiaru temperatury powierzchni ze zginaną sonda | TESTO, 5609056 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny