Cena netto:
17,85 zł 21,00 zł 21,00 zł
Cena brutto:
21,96 zł 25,83 zł 25,83 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
temperatura minimalna: -30 °C
temperatura maksymalna: 30 °C
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/10
powłoka: brak

Termometr od -30 do 30 C | TOM-GAST, T-TER-2 - Opis:

Profesjonalny termometr, którego zadaniem jest określenie precyzyjnie temperatury mięs, zup oraz innych potraw gdzie kontrola podczas przygotowywania jest niezwykle istotna. Wykonany jest z najlepszej jakości stali nierdzewnej z dokładną miarą od -30°C do 30°C. Termometr T-TER-2 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia gastronomicznego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Termometr od -30 do 30 C | TOM-GAST, T-TER-2 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Termometr od -30 do 30 C | TOM-GAST, T-TER-2 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny