Torba na 4 pizze o średnicy 40 cm z kodury | FURMIS, ECO-M

ECO-M


  • 153,75 zł z VAT 125,00 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 420 mm
szerokość 420 mm
wysokość 220 mm
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa

Torba na 4 pizze o średnicy 40 cm z kodury | FURMIS, ECO-M - Opis

Torba termoizolacyjna na 4 pizze 40 cm produkcji polskiej firmy Furmis o symbolu katalogowym ECO-M to idealne połączenie wytrzymałości i praktyczności z przyjazną ceną. Wykonana z kodury torba bardzo dobrze trzyma ciepło. Mocno trzymające rzepy gwarantują że pizza nie wypadnie na zakrętach z torby. Torba ta idealnie sprawdzi się w pizzeriach z dowozem, cateringu oraz w firmach zajmujących się organizacją imprez okolicznościowych. Torba ma wymiary wewnętrzne 43×43×21 cm. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rozmiary toreb oraz plecaków z oferty firmy Furmis.

Torba na 4 pizze o średnicy 40 cm z kodury | FURMIS, ECO-M - Opinie klientów

Torba na 4 pizze o średnicy 40 cm z kodury | FURMIS, ECO-M - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Torba na 4 pizze o średnicy 40 cm z kodury | FURMIS, ECO-M - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.