Cena netto:
122,40 zł 144,00 zł 144,00 zł
Cena brutto:
150,55 zł 177,12 zł 177,12 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 490 mm
szerokość 490 mm
wysokość 220 mm
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet

Torba na 4 pizze o średnicy 45 cm z kodury | FURMIS, ECO-L - Opis:

Torba termoizolacyjna na 4 pizze 45 cm produkcji polskiej firmy Furmis o symbolu katalogowym ECO-L to idealne połączenie wytrzymałości i praktyczności z przyjazną ceną. Wykonana z kodury torba bardzo dobrze trzyma ciepło. Mocno trzymające rzepy gwarantują że pizza nie wypadnie na zakrętach z torby. Torba ta idealnie sprawdzi się w pizzeriach z dowozem, cateringu oraz w firmach zajmujących się organizacją imprez okolicznościowych. Torba ma wymiary wewnętrzne 48x48x21 cm. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rozmiary toreb oraz plecaków z oferty firmy Furmis.
Torba na 4 pizze o średnicy 45 cm z kodury | FURMIS, ECO-L - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Torba na 4 pizze o średnicy 45 cm z kodury | FURMIS, ECO-L - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny