Cena netto: 433,13 zł
Cena brutto: 532,75 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 380 mm
szerokość 115 mm
wysokość 180 mm
moc całkowita: 0.88 kW
napięcie: 230 V
waga: 3 kg
materiał: stal nierdzewna

Toster na dwa tosty | GRAEF, TO 90 - Opis:

Toster na 2 tosty 110 mm niemieckiej firmy Graef o indeksie TO 90 został wykonany z materiałów najwyższych lotów. Moc urzadzenia to 880 W co zapewnia że tosty nie potrzebują dużo czasu aby być wypieczone. Toster wyposażony jest w przycisk stop oraz funkcję zamrażania. Wyposażony jest także w wyłącznik bezpieczeństwa gdy tost się zatnie oraz funkcję miękkiego podnoszenia tosta co zapobiega wyrzucaniu go poza urządzenie. Pokrętło regulacji temperatury pozwala osiągnąć tosty dokładnie takie jakich oczekujemy. Obudowa wykonana z połączenia aluminum ze stalą nierdzewną. Obudowa posiada matowe wykończenie.Tacka na okruchy ułatwia utrzymanie tostera w czystości. W komplecie znajdziemy także osobną przystawkę do bułek Producent - firma Graef zapewnia że produkt jest zgodny z rozporządzeniem PE odnośnie kontaktu wyrobów i materiałów z żywnością.
Toster na dwa tosty | GRAEF, TO 90 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Toster na dwa tosty | GRAEF, TO 90 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny