Victorinox to szwajcarska marka, która już od ponad 140 lat dostarcza najwyższej jakości produkty ze stali nierdzewnej. Wśród nich znajdują się także przybory niezbędne w każdym lokalu gastronomicznym, takie jak różnego rodzaju noże, obieraczki, korkociągi, nożyce czy otwieracze do butelek. W naszym sklepie można zaopatrzyć się we wszystkie powyższe produkty tej renomowanej firmy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Czytaj więcej >

Victorinox – najwyższej jakości stal nierdzewna

O tym, że podstawą działalności marki Victorinox jest stal nierdzewna, świadczy już część jej nazwy – „inox” oznaczająca właśnie ten materiał. Choć jest on sam w sobie znany z wyjątkowej wytrzymałości, firma Victorinox korzysta w dodatku z jego specjalnego rodzaju – martenzytycznej stali nierdzewnej. Jest to typ stali, który można dodatkowo utwardzać, co pozwala na produkcję wyjątkowo solidnych ostrzy i narzędzi. Takie utwardzenie skutecznie chroni produkty wykonane ze stali nierdzewnej przed uszkodzeniami mechanicznymi, a zwłaszcza przed ścieraniem. Wybierając przybory kuchenne marki Victorinox, można zatem mieć pewność, że dany nóż kuchenny czy korkociąg będzie niezawodnym przyrządem, który posłuży w kuchni przez wiele lat.

Victorinox – sklep z przyborami kuchennymi

Firma Victorinox dla lokali gastronomicznych zapewnia przede wszystkim wyjątkowo wytrzymałe i solidne noże kuchenne. Wśród nich znaleźć można klasyczne noże szefa kuchni z szerokim ostrzem, jak również noże do trybowania, filetowania, siekania czy obierania. W Gastromanii zapewniamy również szeroki wybór noży do jarzyn, pomidorów, pizzy, masła, sera, chleba, ciasta czy kiełbasy. Można u nas zaopatrzyć się także w nóż cukierniczy lub nóż Santoku.

Niektóre z oferowanych przez nas noży mają ostrze z ząbkowaną krawędzią lub zaokrąglonym czubkiem, co pozwala na dopasowanie nowego produktu do konkretnych oczekiwań. Niezależnie od wybranego rodzaju noża zawsze można liczyć na wygodną rękojeść, w jaką został wyposażony każdy model. Dzięki temu nóż pozwala nie tylko na precyzyjne cięcie, lecz również na wygodną obsługę nawet przez dłuższy czas.

Victorinox – nie tylko noże

Poza nożami marka Victorinox dostarcza również niezawodne nożyce kuchenne, w tym nożyce do drobiu. Równie istotnym przyrządem codziennego użytku w wielu lokalach gastronomicznych są obieraczki z klasycznym lub ząbkowanym ostrzem. Pozwalają one na sprawne obieranie pomidorów, kiwi oraz wszelkich innych warzyw i owoców. Dzięki rączkom w wyrazistych, jasnych kolorach (żółtym, czerwonym lub zielonym) ich odnalezienie wśród innych przyrządów nie stanowi problemu.

Jeśli potrzebujesz narzędzia do serwowania swoim klientom napojów butelkowanych, koniecznie sprawdź naszą ofertę otwieraczy – znajdziesz tam zarówno wygodne narzędzie do otwierania butelek, jak i otwieracz do puszek. Warto także zwrócić uwagę na korkociągi od Victorinox, które nie tylko wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, lecz dodatkowo zostały wyposażone w nożyk do folii, co jeszcze bardziej ułatwia otwieranie wina.

Victorinox – sprawdzona i odpowiedzialna marka

Firma Victorinox znana jest zwłaszcza z produkcji kultowych szwajcarskich scyzoryków. Wszystkie dostępne w naszym sklepie przybory kuchenne produkowane są dokładnie z takiej samej stali nierdzewnej co te popularne akcesoria. Materiał ten firma Victorinox pozyskuje od sprawdzonych dostawców z całej Europy, z którymi współpracuje od prawie 100 lat. Daje to gwarancję najwyższej jakości produktów. Natomiast resztki powstałe podczas produkcji ostrzy wysyłane są wraz ze zgranulowanym pyłem do dostawców przygotowujących z nich stal. Dzięki temu żaden fragment materiału nie zostaje zmarnowany.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów Victorinox!