Nowość Promocja

Taca chłodzona z pokrywą, okrągła o średnicy 35 x 15 cm | APS, 9094

09094


 • 153,66 zł z VAT 124,93 zł bez VAT 122,94 zł z VAT 99,94 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  122,94 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 150 mm
średnica 350 mm
materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
kolor: przeźroczysty, czarny
pokrywa w komplecie: Tak
kształt: okrągły
gatunek stali nierdzewnej: 18/0

Taca chłodzona z pokrywą, okrągła o średnicy 35 x 15 cm | APS, 9094 - Opis

Wysokiej klasy okrągła taca chłodzona z pokrywą, cenionego, niemieckiego producenta APS o numerze katalogowym 09094. W skład zestawu wchodzą: 1 podstawa z czarnego tworzywa sztucznego, 1 taca ze stali nierdzewnej 18/0, 2 wkłady chłodzące, 1 przezroczysta pokrywa, 1 pas silikonowy do zakładania podczas transportu. Produkt o wymiarach: 35 cm x 15 cm idealnie sprawdzi się do serwowania przystawek i przekąsek. Bufetowa witrynka chłodząca APS 09094 znajdzie miejsce między innymi w restauracjach, hotelach, pensjonatach, cukierniach i cateringu. Artykuł ten nadaje się do mycia ręcznego.

Taca chłodzona z pokrywą, okrągła o średnicy 35 x 15 cm | APS, 9094 - Opinie klientów

Taca chłodzona z pokrywą, okrągła o średnicy 35 x 15 cm | APS, 9094 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Taca chłodzona z pokrywą, okrągła o średnicy 35 x 15 cm | APS, 9094 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować