Nowość Promocja

Witrynka bufetowa do przechowywania produktów, zestaw 3-elementowy | APS, 910

00910


 • 990,24 zł z VAT 805,07 zł bez VAT 792,21 zł z VAT 644,06 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  792,21 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 354 mm
szerokość 325 mm
wysokość 200 mm
materiał: drewno, akryl, stal emaliowana
kolor: czarny, przeźroczysty, brązowy
kształt: prostokątny

Witrynka bufetowa do przechowywania produktów, zestaw 3-elementowy | APS, 910 - Opis

Witrynka bufetowa w skład której wchodzą 3 elementy: stelaż wykonany z metalu w czarnym kolorze, deska do krojenia z naturalnego drewna oraz szuflada akrylowa z czarnym uchwytem. Całość o wymiarach 35,4 × 32,5 × 20 cm. Zestaw znajdzie zastosowanie przede wszystkim w hotelowych bufetach, pensjonatach, przyjęć cateringowych, itp. Nada się do przechowywania i serwowania zarówno pieczywa jak również owoców czy słodkich wypieków.

Witrynka bufetowa do przechowywania produktów, zestaw 3-elementowy | APS, 910 - Opinie klientów

Witrynka bufetowa do przechowywania produktów, zestaw 3-elementowy | APS, 910 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Witrynka bufetowa do przechowywania produktów, zestaw 3-elementowy | APS, 910 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować