Cena netto:
118,26 zł 131,40 zł 131,40 zł
Cena brutto:
145,46 zł 161,62 zł 161,62 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
ilość w komplecie: 66 szt.
materiał: tworzywo sztuczne
kod EAN: 5060543483260

Zestaw 66 liter do wycinania z masy cukrowej – litery pisane | PME, FF54 - Opis:

Zestaw 66 liter do wycinania z masy cukrowej – litery pisane FF54 marki PME, specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów i półproduktów spożywczych dla cukierników. Fun Fonts to zestaw do stemplowania babeczek i ciasteczek: idealny zestaw stempli do personalizacji dowolnego jadalnego materiału, w tym pasty cukrowej, marcepanu i wielu innych. Mniejsze niż zwykłe Fun Fonts, dzięki czemu idealnie nadają się do użycia na mniejszych produktach spożywczych, takich jak babeczki i ciasteczka. Z 26 literami małymi i dużymi, cyframi i symbolami specjalnymi możliwości są nieograniczone. Umieszczanie stempelków również nie może być prostsze dzięki prześwitującemu niebieskiemu plastikowi. Pieczęć jest również wyposażona w łatwy do trzymania uchwyt i linię środkową, aby zapewnić proste wykończenie wszystkich twoich kreacji. Pieczątki są zapakowane w schludne pudełko do przechowywania, dzięki czemu są bezpieczne i można je łatwo przechowywać do następnego użycia. Kompletny zestaw 66 sztuk, w tym 26 wielkich liter, 26 małych liter, cyfry od 0 do 9 oraz symbole &,!,? i #. Na odwrocie każdego stempla znajduje się odpowiednia litera, różnica między dużymi i małymi literami, strzałka kierunkowa i linia centralna ułatwiająca pozycjonowanie.
Zestaw 66 liter do wycinania z masy cukrowej – litery pisane | PME, FF54 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zestaw 66 liter do wycinania z masy cukrowej – litery pisane | PME, FF54 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny