Cena netto:
89,37 zł 99,30 zł 99,30 zł
Cena brutto:
109,93 zł 122,14 zł 122,14 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 590 mm
szerokość 900 mm
gramatura: 195 g/m²
materiał:
  • poliester
  • bawełna
kolor: brązowy

Zapaska w kolorze brązowym o długości 59 cm | ROBUR, Songe - Opis:

Zapaska Porto w kolorze brązowym o długości 59 cm wykonana z polibawełny od znanej marki RobuR, idealnie sprawdzi się w kawiarniach i restauracjach. Tkanina z jakie wykonana jest zapaska jest przyjemna w dotyku, lekka i przewiewna. Długie wiązanie pozwala na dopasowanie fartucha do sylwetki a wcięcie na przodzie zapewnia swobodę ruchu. Dodatkowo posiada 3 pRaktyczne kieszenie. Strój roboczy stworzony z myślą o profesjonalistach ceniących schludny wygląd podczas przygotowywania potraw lub za barem w kawiarni. Dobrej jakości materiał sprawdzi się przy pracy w wysokich temperaturach jakie panują w kuchni. Zapaska Porto w kolorze brązowym o długości 59 cm i U-SO-H dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cateringowego, hotelowego, barowego oraz restauracyjnego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Zapaska w kolorze brązowym o długości 59 cm | ROBUR, Songe - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zapaska w kolorze brązowym o długości 59 cm | ROBUR, Songe - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny