Cena netto:
79,02 zł 87,80 zł 87,80 zł
Cena brutto:
97,19 zł 107,99 zł 107,99 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 600 mm
szerokość 1050 mm
gramatura: 245 g/m²
materiał:
  • poliester
  • bawełna
kolor: jasnoszary

Zapaska w kolorze jasnoszarym o długości 60 cm | ROBUR, Phoenix - Opis:

Zapaska Phoenix w kolorze szarym o długości 60 cm wykonana z polibawełny od znanej marki RobuR, idealnie sprawdzi się w kawiarniach i restauracjach. Tkanina z jakie wykonana jest zapaska jest przyjemna w dotyku, lekka i przewiewna. Długie wiązanie pozwala na dopasowanie fartucha do sylwetki. Strój roboczy stworzony z myślą o profesjonalistach ceniących schludny wygląd podczas przygotowywania potraw lub za barem w kawiarni. Dobrej jakości materiał sprawdzi się przy pracy w wysokich temperaturach jakie panują w kuchni. Zapaska Porto kolorze szarym o długości 60 cm i U-PH-G dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cateringowego, hotelowego, barowego oraz restauracyjnego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Zapaska w kolorze jasnoszarym o długości 60 cm | ROBUR, Phoenix - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zapaska w kolorze jasnoszarym o długości 60 cm | ROBUR, Phoenix - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny