Cena netto:
170,10 zł 189,00 zł 189,00 zł
Cena brutto:
209,22 zł 232,47 zł 232,47 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
waga: 0.000125 kg
kod EAN: 8051566240012

Złoto jadalne proszek 125 mg | GOLD CHEF, 2GOKPW - Opis:

Złoto jadalne, proszek 125 mg 2GOKPW zostało wyprodukowane przez włoską, rodzinną firmę Manetti, która od 400-lat zajmuje się obróbką złota i przekazuje swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie. Profesjonalizm firmy przekłada się na doskonałą jakość produktu.

Proszek z jadalnego złota nada potrawom wspaniałego połysku. Jest odpowiedni do ozdoby przystawek, pierwszego i drugiego dania, ciast i likierów. Można go również dosypywać do szampana lub alkoholi wysokoprocentowych, by dodać im niepowtarzalnego blasku.
Pakowane w gustowny słoiczek

Zawartość: 125 mg
Skład: 23 karatowe, jadalne złoto w proszku
Złoto Gold Chef jest unikatowe ponieważ NIE ZAWIERA MIEDZI, jest obojętne dla organizmu człowieka i nie ma smaku, przez co nie zmienia smaku dań i deserów, w których je zastosowano. Jest w całości wyprodukowane we Włoszech.
W procesie tworzenia jadalnego złota wykorzystywane są zaawansowane technologie, które pozwalają na stopniowe zmniejszanie jego grubości, aż stanie się cienkim płatkiem, w kolejnym etapie poddawane jest dalszej obróbce, by uzyskało odpowiednią strukturę.
Złoto jadalne Gold Chef wytwarzane jest w fabryce we Florencji, która spełnia wszystkie wymogi i normy jakie muszą spełniać fabryki żywności: zgodność z GMP Good Food Manufacturing Standards, zgodność z normami włoskimi, europejskimi i amerykańskimi, FDA. W fabryce nie są przetwarzane surowce zawierające gluten lub pochodzenia zwierzęcego. Złoto jadalne Gold Chef jest certyfikowane do użytku w kuchniach koszernych.
Złoto jadalne proszek 125 mg | GOLD CHEF, 2GOKPW - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Złoto jadalne proszek 125 mg | GOLD CHEF, 2GOKPW - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny