Cena netto:
1973,16 zł 2192,40 zł 2192,40 zł
Cena brutto:
2426,99 zł 2696,65 zł 2696,65 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
waga: 0.003 kg

Złoto jadalne proszek 3 g | GOLD CHEF, 2GOKP3 - Opis:

Złoto jadalne, proszek 3 g 2GOKP3 zostało wyprodukowane przez włoską, rodzinną firmę Manetti, która od 400-lat zajmuje się obróbką złota i przekazuje swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie. Profesjonalizm firmy przekłada się na doskonałą jakość produktu.

Proszek z jadalnego złota nada potrawom wspaniałego połysku. Jest odpowiedni do ozdoby przystawek, pierwszego i drugiego dania, ciast i likierów. Można go również dosypywać do szampana lub alkoholi wysokoprocentowych, by dodać im niepowtarzalnego blasku. Idealnie podkreślą charakter deserów i monoporcji.
Pakowane w gustowny słoiczek

Zawartość: 3 g
Skład: 23 karatowe, jadalne złoto w proszku

Złoto Gold Chef jest unikatowe ponieważ NIE ZAWIERA MIEDZI, jest obojętne dla organizmu człowieka i nie ma smaku, przez co nie zmienia smaku dań i deserów, w których je zastosowano. Jest w całości wyprodukowane we Włoszech.
W procesie tworzenia jadalnego złota wykorzystywane są zaawansowane technologie, które pozwalają na stopniowe zmniejszanie jego grubości, aż stanie się cienkim płatkiem, w kolejnym etapie poddawane jest dalszej obróbce, by uzyskało odpowiednią strukturę. W procesie tworzenia jadalnego złota wykorzystywane są zaawansowane technologie, które pozwalają na stopniowe zmniejszanie jego grubości, aż stanie się cienkim płatkiem, w kolejnym etapie poddawane jest dalszej obróbce, by uzyskało odpowiednią strukturę.
Złoto jadalne Gold Chef wytwarzane jest w fabryce we Florencji, która posiada certyfikaty oraz spełnia wszystkie wymogi i normy jakie muszą spełniać fabryki żywności: zgodność z GMP Good Food Manufacturing Standards, zgodność z normami włoskimi, europejskimi i amerykańskimi, FDA. W fabryce nie są przetwarzane surowce zawierające gluten lub pochodzenia zwierzęcego. Złoto jadalne Gold Chef jest certyfikowane do użytku w kuchniach koszernych.
Złoto jadalne proszek 3 g | GOLD CHEF, 2GOKP3 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Złoto jadalne proszek 3 g | GOLD CHEF, 2GOKP3 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny