Cena netto:
1282,50 zł 1350,00 zł 1350,00 zł
Cena brutto:
1577,48 zł 1660,50 zł 1660,50 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Specjalny filtr i rurka do herbaty do termosu 20 litrowego, do ekspresów Animo ComBi-line | ANIMO, ComBi-line - Opis:

Specjalny filtr do herbaty z rurką do napełniania do termosu 20 litrowego do ekspresów przelewowych Animo z serii ComBi-line
Specjalny filtr i rurka do herbaty do termosu 20 litrowego, do ekspresów Animo ComBi-line | ANIMO, ComBi-line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Specjalny filtr i rurka do herbaty do termosu 20 litrowego, do ekspresów Animo ComBi-line | ANIMO, ComBi-line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny