Cena netto: 62,49 zł
Cena brutto: 76,86 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
ilość w komplecie: 1 szt.
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: zielony
cena za: sztukę

Lejek do słoików | WECK, WE-LE - Opis:

Lejek/nakładka na słoiki znanej marki Weck o średnicy otworu 100 mm. Pomocna przy wkładaniu zawartości do słoika dzięki czemu krawędzie słoika pozostaną czyste. Lejek jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Lejek do słoików | WECK, WE-LE - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Lejek do słoików | WECK, WE-LE - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny