Lejki kuchenne

Lejki kuchenne dla gastronomii to innowacyjne urządzenia, których nie może zabraknąć w żadnym profesjonalnym lokalu gastronomicznym. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości akcesoria, które przydadzą się zarówno w kuchniach profesjonalnych, jak i w domu. Lejki kuchenne mają szereg funkcji, dlatego z pewnością okażą się niezastąpione. Ich głównym zadaniem jest przelewanie płynów, które odbywa się bez ryzyka rozlania. W naszej ofercie znajdują się m.in.: lejki ze stali nierdzewnej, lejki z rączką, lejki z polietylenu, lejki z polipropylenu, a także lejki, które zostały wyposażone w sitko. Te ostatnie produkty świetnie sprawdzą się do odcedzania poszczególnych produktów spożywczych, np. owoców i warzyw konserwowych.

Czytaj więcej >

Lejki kuchenne dla gastronomii

Nasz sklep internetowy od początku działalności współpracuje tylko z najlepszymi producentami z Polski i z innych zakątków świata. Wiemy, że ich produkty są dobre i spełniają oczekiwania naszych klientów, dlatego z przyjemnością możemy je Państwu zaoferować. Współpracujemy między innymi z firmą: Pavoni, Martellato, Stalgast, De Buyer, Hendi oraz Tom-Gast. Lejki kuchenne, które znajdują się w naszym asortymencie, sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Lejki gastronomiczne

Wszystkie nasze akcesoria zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, jak np. stal nierdzewna. Jest to surowiec łatwy w czyszczeniu, a dodatkowo odporny na korozję, czyli szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, a także na urazy mechaniczne. Posiadamy również lejki zrobione z polipropylenu oraz polietylenu. Nasze lejki gastronomiczne spełniają wymagania dotyczą bezpieczeństwa i zdrowia w sprawie surowców przeznaczonych do kontaktów z żywnością. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem profesjonalnych lejków gastronomicznych lub innych urządzeń, akcesoriów i gadżetów kuchennych, to zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego Gastromania.pl. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.