Cena netto:
15,58 zł 19,48 zł 19,48 zł
Cena brutto:
19,16 zł 23,96 zł 23,96 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 216 mm
pojemność: 0.025 l
materiał: poliwęglan
kolor: czarny

Chochelka z poliwęglanu w kolorze czarnym o długości 21,6 cm | CAMBRO, CM-LD85110 - Opis:

Chochelka z poliwęglanu w kolorze czarnym o długości 21,6 cm wykonana przez uzanego producenta wyrobów z tworzyw sztucznych dla gastronomii i cateringu, firmę Cambro ze Stanów Zjednoczonych. Idealnie sprawdzi się w każdej restauracji, bufecie, bistro lub stołówce. Jest to niezbędne narzędzie w profesjonalnych każdym zapleczu kuchennym oraz bufecie a atrakcyjna cena pozwala również na zakup klientom indywidualnym i skompletowanie całego zestawu z tej firmy. Dodatkowo materiał z jakiego wykonane są przybory jest antybakteryjny, wytrzymały i odporny na wysokie temperatury oraz przebarwienia. Można myć w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych z funkcją wyparzania. Chochelka z poliwęglanu w kolorze czarnym o długości 21,6 cm CM-LD85110 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Chochelka z poliwęglanu w kolorze czarnym o długości 21,6 cm | CAMBRO, CM-LD85110 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Chochelka z poliwęglanu w kolorze czarnym o długości 21,6 cm | CAMBRO, CM-LD85110 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny