Contacto Bander Gmbh to jeden z wiodących hurtowników i eksporterów profesjonalnych przyborów kuchennych, mniejszego sprzętu stołowego, barmańskiego oraz elementów zastawy stołowej w Niemczech. Produkty tej firmy trafiają poprzez rozbudowaną sieć dystrybucyjną do klientów w całej Europie, Afryce, Azji oraz krajów Bliskiego Wschodu. Jako Gastromania.pl posiadamy w swojej ofercie pełne portfolio produktowe Contacto, czyli ponad 4000 wysokiej jakości artykułów ze stali nierdzewnej dla gastronomii, mleczarstwa, branży masarskiej, cukierniczej, piekarniczej oraz medycznej.

Czytaj więcej >

Produkty Contacto w ofercie sklepu Gastromania.pl

Pełna oferta produktów Contacto obejmuje szereg wyjątkowo wysokiej jakości produktów, przeznaczonych do profesjonalnego użytkowania podczas produkcji żywności oraz innych artykułów spożywczych. Jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom:

 • polerowane i satynowane garnki oraz rondle nierdzewne lub miedziane o dużych pojemnościach,
 • patelnie kuchenne ze stali nierdzewnej, aluminium, z powłoką teflonową, żeliwa, stali kutej,
 • pojemniki i blachy nierdzewne, aluminiowe oraz emaliowane dla gastronomii i branży masarniczej,
 • pojemniki gastronomiczne GN: ze stali nierdzewnej, polipropylenu oraz poliwęglanu,
 • podgrzewacze gastronomiczne – chafingi z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami,
 • termosy, wózki, pojemniki termoizolacyjne,
 • wiadra i bańki nierdzewne oraz pojemniki do kąpieli wodnej,
 • artykuły do serwowania,
 • miski, wanny, cedzaki, sita chińskie i piekarnicze ze stali nierdzewnej,
 • profesjonalne noże ze stali kutej i walcowanej,
 • artykuły do wędzenia i grillowania produktów,
 • przybory cukiernicze,
 • formy do branży masarniczej i cukierniczej,
 • przybory kuchenne oraz przybory do serwowania,
 • naczynia stołowe i bufetowe ze stali nierdzewnej,
 • tace kelnerskie, bufetowe oraz stołówkowe,
 • sztućce ze stali nierdzewnej,

Contacto proponuje bardzo szeroką oraz często niepowtarzaną – w stosunku do innych producentów ofertę. Nie wielu dostawców jest w stanie zaproponować tak szeroką wymiarówkę np. misek ze stali nierdzewnej lub rantów cukierniczych. Produkty Contacto sprowadzane są przez nas na indywidualne zamówienie klienta z Niemiec. Najpopularniejsze artykuły posiadamy jednak na naszym magazynie.

Sprzęt gastronomiczny marki Contacto

Sprzęt do gastronomii, to nie tylko zastawa stołowa oraz sztućce. To także wszystkie te przyrządy, które wykorzystywane są do przygotowywania potraw. Zarówno w kuchni dużej restauracji, jak i w zwykłym domu, najwyższej jakości sprzęt kuchenny jest nieodzownym towarzyszem kulinarnych przygód. Oczywiście, nie wystarczy, aby garnek dobrze spełniał swoją funkcję. Względy estetyczne również odgrywają tu swoją rolę. Dlatego też prezentujemy sprzęt gastronomiczny Contacto – najwyższej jakości przybory kuchenne wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Niemieckie przedsiębiorstwo Contacto Bander Gmbh oferuje swoje produkty w Europie, Azji oraz w Afryce.

Sprzęt ten znajduje szerokie zastosowanie zarówno w profesjonalnych kuchniach, jak i w domowym zaciszu. Dzięki najwyższej kategorii materiałom, garnki, patelnie oraz inny sprzęt gastronomiczny Contacto charakteryzuje się dużą wytrzymałością, odpornością na wysokie temperatury oraz trwałością. Wystarczy więc na ugotowanie wielu potraw, nawet w warunkach niemal przemysłowych. Prócz samych patelni (nie tylko z czystej stali, ale także obleczone powłoką zapobiegającą przywieraniu) i rondli, w katalogu firmy znajdują się również przykrywki, a także druciaki do czyszczenia nawet największych przypaleń.

Znajdziemy tu również specjalne sita do gotowania ziemniaków, które ułatwiają ich odcedzanie. Prosty, ponadczasowy design idealnie odnajdzie się w każdej kuchni. Dzięki profesjonalnej, zaawansowanej technologicznie obróbce, stal staje się nie tylko połyskliwa, odporna na korozję, ale także zapobiega przyleganiu zabrudzeń. Dzieje się tak, ponieważ wygładzona powierzchnia nie pozostawia miejsca do przywierania resztek produktów wykorzystanych podczas gotowania. Wszystkie przyrządy wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, co gwarantuje nie tylko wspomnianą już trwałość, ale także ułatwia utrzymanie sprzętu w czystości. Sprzęt gastronomiczny marki Contacto jest możliwy do kupienia na stronie sklepu Gastromania PL, który jest oficjalnym partnerem producenta. Oznacza to sprzęt najwyższej jakości w możliwie najatrakcyjniejszej cenie.