Cena netto: 129,00 zł
Cena brutto: 158,67 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 400 mm
szerokość 300 mm
wysokość 40 mm
materiał: drewno
powierzchnia: satynowa
kolor: naturalny
cena za: komplet

Deska kuchenna, drewniana do krojenia 40x30x4 cm | JANPOL, H4 - Opis:

Deska drewniana gruba H4 o indeksie 110-40304 cenionego producenta Janpol to produkt stworzony z doskonałego jakościowo drewna, pozbawionego drzazg, skaz czy pęknięć. Produkt ma wymiary 40 na 30 na 4 centymetrów. Deska drewniana gruba H4 ma kolor naturalny. Ponadto producent, firma Janpol, deklaruje zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym kontaktu materiałów i wyrobów z żywnością oraz posiada atest PZH nr HŻ/05187/01. Produkt oparty jest na doskonale przemyślanej konstrukcji, która zapewnia jego długotrwałość, solidność oraz niezawodność. Stanowi świetne rozwiązanie dla zakładów przetwórstwa mięsnego, rzeźni czy masarni. Idealnie sprawdzi się również w każdej kuchni restauracyjnej. Wykonujemy także deski drewniane, stolnice oraz krajalnco-deski w innym wymiarze a także stoły nierdzewne z blatem drewnianym dla cukierni i pekarni - wedle specyfikacji podanej przez klienta.
Deska kuchenna, drewniana do krojenia 40x30x4 cm | JANPOL, H4 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Deska kuchenna, drewniana do krojenia 40x30x4 cm | JANPOL, H4 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny