Cena netto: 182,00 zł
Cena brutto: 223,86 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 500 mm
szerokość 350 mm
wysokość 40 mm
materiał: drewno
kolor: naturalny

Deska kuchenna, drewniana do krojenia 50x35x4 cm | JANPOL, H4 - Opis:

Deska drewniana gruba H4 o indeksie 110-50354 cenionego producenta Janpol to wyrób stworzony z solidnego i niezawodnego materiału - drewna. Deska drewniana gruba H4 to produkt o długości 50 centymetrów, szerokości 35 centymetrów oraz wysokości 4 centymetrów. Kloc rzeźniczy, drewniany o kolorze naturalnym - dzięki specjalnemu wykończeniu doskonale wyeksponowana jest piękna struktura słojów drewna. Ponadto producent, firma Janpol, deklaruje zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym kontaktu materiałów i wyrobów z żywnością oraz posiada atest PZH nr HŻ/05187/01. Produkt jest niezwykle solidny i trwały, przetrwa w doskonałym stanie wieloletnie użytkowanie. Jest idealnym rozwiązaniem dla każdego zakładu przetwórstwa mięsnego, sklepu mięsnego czy masarni. Świetnie sprawdzi się również w każdej restauracji. Wykonujemy także deski drewniane, stolnice oraz krajalnco-deski w innym wymiarze a także stoły nierdzewne z blatem drewnianym dla cukierni i pekarni - wedle specyfikacji podanej przez klienta.
Deska kuchenna, drewniana do krojenia 50x35x4 cm | JANPOL, H4 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Deska kuchenna, drewniana do krojenia 50x35x4 cm | JANPOL, H4 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny