Dozowniki bufetowe do płatków i musli dla profesjonalnej gastronomii

Niezastąpionym elementem w każdym bufecie, hotelu, na bankietach, stole szwedzkim i imprezach plenerowych jest dozownik do płatków i musli, który umożliwia precyzyjne dozowanie sypkich produktów spożywczych. Nasz asortyment obejmuje bardzo szeroki wybór stołowych dyspenserów i dozowników bufetowych do płatków śniadaniowych, kukurydzianych oraz musli i bakalii, które znajdą zastosowanie w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym. Dotyczy to między innymi: restauracji, gościńców, cateringu, pensjonatów i domów weselnych.

Czytaj więcej >

Dozowniki do płatków dla bufetów i na stół szwedzki

Oferujemy dozowniki do płatków w wielu różnych wariantach, aby każdy nasz klient mógł znaleźć dla siebie produkt idealny, który spełni wszystkie jego oczekiwania. Dostępne są dozowniki bufetowe do płatków i musli wyposażone w jeden, dwa oraz aż 3 pojemniki, co umożliwia skuteczną organizację stołu i prezentuje się bardzo estetycznie. Nasze największe dozowniki mają aż 16 L pojemności, a wykonane zostały m.in. z: cynku, stali nierdzewnej, szkła, poliwęglanu, akrylu, drewna, tworzywa sztucznego, stali malowanej i stali chromowanej. Wszystkie te materiały charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością.

Dozownik bufetowy do płatków dostępny w wielu wariantach w asortymencie Gastromania.pl!

Dlaczego warto zainwestować w dozownik bufetowy do płatków? Bo jest to akcesorium, które umożliwia efektowną organizację stołu i ułatwia gościom bezkontaktowe nakładanie porcji i dozowanie odpowiedniej ilości składników. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a w razie pytań prosimy o kontakt z naszym zespołem. Życzymy Państwu udanych i owocnych zakupów!