Cena netto:
20,82 zł 27,73 zł 27,73 zł
Cena brutto:
25,61 zł 34,11 zł 34,11 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 1 l
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: biały
cena za: sztukę

Dyspenser barmański, biały 1 l | APS, 93147 - Opis:

Biały dyspenser barmański o indeksie 93147 wykonany jest z wysokiej klasy materiału, takiej jak tworzywo sztuczne. Produkt o pojemności 1 l to idealne narzędzie dla każdego barmana w hotelu, restauracji, cocktail barze czy dyskotece, składający się z białej podstawy i nalewaka oraz białego pojemnika do przechowywania, przygotowywania i serwowania drinków i napojów. Wygląda on estetycznie oraz elegancko podczas różnych imprez. Artykuł doskonale sprawdzi się w rękach kelnerów, obsługi restauracji oraz barmanów. Dyspenser - butelka barmańska poprawia ergonomię pracy każdego barmana a także amatorów zajmujących się przygotowywanie napojów i drinków. Produkt nadaje się do mycia ręcznego.
Dyspenser barmański, biały 1 l | APS, 93147 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Dyspenser barmański, biały 1 l | APS, 93147 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny