Cena netto:
396,58 zł 502,00 zł 502,00 zł
Cena brutto:
487,79 zł 617,46 zł 617,46 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 1 l
waga: 1.1 kg
materiał: porcelana
kolor:
  • brązowy
  • biały
cena za: sztukę
element zastawy: dzbanek

Dzbanek do herbaty z pokrywką, 1l | DEGRENNE, Salam - Opis:

Picie herbaty i kawy to rozkosz dla zmysłów, która przy użyciu odpowiednich produktów może być także czystą przyjemnością estetyczną. DEGRENNE oferuje szeroką gamę kubków i akcesoriów. Produkty z tej linii pozwolą być ekspertem w sztuce parzenia kawy i herbaty. Kultowa kolekcja DEGRENNE Zaprojektowany w 1953 roku dzbanek SALAM to kultowy produkt marki DEGRENNE. Połączenie finezji ceramiki z estetyczną oprawą zewnętrzną tworzą wspólnie jeszcze lepsze wrażenia z picia herbaty.
Dzbanek do herbaty z pokrywką, 1l | DEGRENNE, Salam - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Dzbanek do herbaty z pokrywką, 1l | DEGRENNE, Salam - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny