Promocja

Piec do pizzy dwukomorowy, elektryczny, 8x pizza 30 cm, 8,4 kW | GGF, E-Line

781502


  • 9335,70 zł z VAT 7590,00 zł bez VAT 7748,63 zł z VAT 6299,70 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 900 mm
szerokość 735 mm
wysokość 750 mm
moc całkowita 8.4 kW
napięcie: 400 V
długość komory 610 mm
szerokość komory 610 mm
wysokość komory 140 mm
ilość komór 2 szt.
ilość pizz 2 szt.
zasilanie: elektryczne
waga 135 kg
temperatura maksymalna 500 °C

Piec do pizzy dwukomorowy, elektryczny, 8x pizza 30 cm, 8,4 kW | GGF, E-Line - Opis

Piec dwukomorowy do pizzy, elektryczny marki GGF należący do linii E-Line, numerze katalogowym 781502 o pojemności: 8 x pizza 30 cm. Piec jest wyposażony w panel frontowy wykonany ze stali nierdzewnej, obudowę ze stali malowanej na czarno, płyty szamotowe na dnie komory, zakres pracy do 500°C, oświetlenie komory, kominek odprowadzający parę, możliwość niezależnego sterowania grzałką górną i dolną. Piec należy do linii wydajnych urządzeń przeznaczonych do wypieku wszelkich rodzajów pizzy. Jest to model który znajdzie zastosowanie w średniej wielkości obiektów gastronomicznych.

Piec do pizzy dwukomorowy, elektryczny, 8x pizza 30 cm, 8,4 kW | GGF, E-Line - Opinie klientów

Piec do pizzy dwukomorowy, elektryczny, 8x pizza 30 cm, 8,4 kW | GGF, E-Line - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Piec do pizzy dwukomorowy, elektryczny, 8x pizza 30 cm, 8,4 kW | GGF, E-Line - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.