Cena netto:
9299,05 zł 10390,00 zł 10390,00 zł
Cena brutto:
11437,83 zł 12779,70 zł 12779,70 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 790 mm
szerokość 860 mm
wysokość 690 mm
odległość między prowadnicami: 67 mm
moc całkowita: 7.75 kW
napięcie: 400 V
temperatura minimalna: 50 °C
temperatura maksymalna: 250 °C
waga: 52 kg
ilość prowadnic: 5 szt.
rozmiar GN: GN 1/1 (530x325 mm)
materiał:
  • stal nierdzewna
  • szkło
zasilanie: elektryczne
wentylator: tak
drzwi przeszklone: tak
wyświetlacz: nie
programator: nie
panel dotykowy: nie
sonda temperaturowa: nie

Piec konwekcyjno-parowy elektryczny 5x GN1/1, sterowanie manualne, 790x860x690 mm | STALGAST, ClassicCook - Opis:

* Manualny panel sterowania
* Regulacja wilgotności od 0 do 100
* Timer do 120 minut i tryb non-stop
* Ręczne sterowanie kominem
* Rewers wentylatora
* Wewnętrzne oświetlenie LED
* Sygnalizacja końca cyklu
* Wyłącznik drzwiowy
* Podwójna, bezpieczna szyba
* Rynienka ociekowa
* Termostat bezpieczeństwa
* Przyłącze wody ¾”
* Łatwy do czyszczenia

Funkcje i wyposażenie:

MANUAL COOKING
Pozwala na łatwe ustawienie trybów pracy dla dowolnego dania, bez potrzeby tworzenia przepisu. Upraszcza to proces przygotowywania potraw.
STEAM CONTROL
Technologia umożliwia dokładną regulację poziomu wilgotności wewnątrz komory pieca w zakresie od 0 do 100, z dokładną regulacją co 5.
FAN CONTROL
10 poziomów regulacji wentylatora pracującego z rewersem pozwala przygotować nawet najbardziej delikatne dania. Zmieniający się kierunek pracy wentylatora zapewnia jednakowe rozprowadzenie temperatury w całej komorze pieca, nawet przy pełnym załadunku.
CLIMA CONTROL
Sterowanie kominem umożliwia szybkie obniżenie wilgotności wewnątrz komory. Dodatkowo istnieje możliwość automatycznego otwarcia komina przed końcem pracy urządzenia, aby uzyskać zamierzony poziom wypieczenia potraw.
DELTA T
Zaawansowany tryb wykorzystujący sondę dołączoną do pieca. Polega on na utrzymywaniu stałej różnicy temperatury między wnętrzem produktu, a komorą pieca. Wolne pieczenie obniża utratę masy produktu i zapewnia idealny efekt kulinarny.
MULTIPOINT PROBE
Pozwala na wykorzystanie dodatkowej sondy służącej do pomiaru temperatury w trzech różnych punktach (dostępna opcjonalnie).
VACUUM PROBE
Zapewnia najwyższą precyzję pomiaru temperatury wnętrza potrawy w technice gotowania próżniowego SOUS-VIDE. Cienka sonda, o średnicy 1,5 mm dostosowana jest do użytku z workami próżniowymi (dostępna opcjonalnie).
120 PROGRAMÓW PO 6 ETAPÓW
Piec daje możliwość pracy na 120 programach w aż 6 etapach.
REJESTR DANYCH HACCP
Piec rejestruje historię trybów pracy i parametrów urządzenia w systemie HACCP (System Analizy zagrożeń I Krytycznych Punktów Kontrolnych). Istnieje możliwość łatwego zapisu raportu na pamięci USB.
REGENERACJA / PODTRZYMYWANIE TEMPERATURY
Regeneracja pozwala podgrzać wcześniej przygotowane danie, zachowując jego walory smakowe i estetyczne. Podtrzymywanie temperatury daje możliwość wydania potraw z opóźnieniem.
GAROWANIE
Funkcja szczególnie często wykorzystywana w piekarnictwie i cukiernictwie, służąca do kontroli rozrostu ciasta. Stała temperatura podczas wyrastania ciasta zapewnia uzyskanie za każdym razem wspaniałych wypieków.
PLANNING
Opóźnienie startu pracy pieca pozwala zaoszczędzić czas. Zaplanowanie godzin pracy urządzenia pozwala na przyrządzenie potrawy z długim czasem przygotowania na wybraną godzinę.
FAST COOLING
Automatyczne schładzanie komory do żądanej temperatury, dzięki czemu szybciej można zacząć przygotowanie następnego dania.
MULTIWASH
W zależności od poziomu zabrudzenia komory dostępne są 3 automatyczne programy myjące. Długość poszczególnych cykli mycia wynosi: 51’, 81’, 111’. Do pieców niewyposażonych w system automatycznego mycia, można dokupić prysznic.
ALLONTIME
Tryb ułatwiający wydanie wielu dań w tym samym momencie. Przy programie AllOnTime wyraźny sygnał poinformuje, kiedy należy włożyć kolejne produkty tak, aby wszystkie były gotowe na tą samą godzinę.
MULTICOOK
Piec konwekcyjno-parowy umożliwia przygotowanie wielu produktów jednocześnie, bez wzajemnego przenikania się smaków i aromatów. Urządzenie może być załadowywane i rozładowywane w trybie ciągłym. Urządzenie poinformuje użytkownika, kiedy konkretny produkt będzie gotowy.
MULTIPREHEAT
3 tryby wstępnego nagrzewania pieca: soft (+10 °C), medium (+20 °C), hard (+30 °C). W zależności od poziomu załadowania komory możliwe jest wstępne rozgrzanie komory do wyższej temperatury.
SOUS-VIDE
Proces wolnego gotowania produktu w atmosferze próżniowej. Przy zastosowaniu tej technologii potrawy zachowują swoje wartości odżywcze, smak i aromat. Dzięki dodatkowo dostępnej, sondzie sous-vide piec utrzyma optymalną temperaturę przygotowanego produktu.
Piec konwekcyjno-parowy elektryczny 5x GN1/1, sterowanie manualne, 790x860x690 mm | STALGAST, ClassicCook - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Piec konwekcyjno-parowy elektryczny 5x GN1/1, sterowanie manualne, 790x860x690 mm | STALGAST, ClassicCook - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny