Elektryczne piece konwekcyjno – parowe

Gastromania.pl to nowoczesny sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą innowacyjnych urządzeń, maszyn, gadżetów i akcesoriów gastronomicznych, które znajdą zastosowanie zarówno w kuchni profesjonalnej, jak i tej domowej. Nasza oferta skierowana jest dla profesjonalistów, jak również dla klienta indywidualnego. Wszystkie produkty, jak elektryczne piece konwekcyjno – parowe, zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, co jest gwarancją ich trwałości i wytrzymałości. Nasze elektryczne piece konwekcyjno – parowe są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, jak np. woda, wilgoć, czy wysokie temperatury, a także na urazy mechaniczne – wstrząsy, czy uderzenia.

Czytaj więcej >

Piece elektryczne konwekcyjno – parowe

Piece elektryczne konwekcyjno – parowe, które znajdują się w naszym asortymencie, zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, jak np. stal nierdzewna. Jest to surowiec bardzo często wykorzystywany w branży gastronomicznej, a to wszystko ze względu na jego niezwykłe właściwości, jak np. antykorozyjność. Stal nierdzewną bardzo łatwo czyścić, co umożliwi zaoszczędzenie sporej ilości czasu.

Profesjonalne piece konwekcyjno – parowe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu Gastromania.pl! Nasze elektryczne piece konwekcyjno – parowe są dostępne w różnych formach, aby każdy z Państwa mógł znaleźć dokładnie takie urządzenia, które spełni wszystkie jego oczekiwania. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem – podpowiemy Państwu najlepsze rozwiązania!