Emaliowane pojemniki GN

Pragniemy przedstawić Państwu najwyższej jakości emaliowane pojemniki GN, które są przystosowane dla profesjonalnej gastronomii. Produkty świetnie sprawdzą się zarówno w kuchniach restauracyjnych, jak również w barach, jadłodajniach, bufetach hotelowych, stołówkach, szkołach, przedszkolach, a także w firmach cateringowych oraz innych punktach gastronomicznych. Naczynia idealnie nadają się do procesu obróbki termicznej potraw, które mają tendencję do przypalania się podczas przygotowywania.

Czytaj więcej >

Naczynia i akcesoria kuchenne pokryte powłoką emaliowaną

Emaliowane pojemniki GN to produkty, które z pewnością powinny znaleźć się w każdej kuchni – i tej profesjonalnej, i tej domowej. Powłoka emaliowana jest znana z tego, że wprost idealnie nadaje się do pieczenia produktów spożywczych i potraw, które łatwo się przypalają, co negatywnie wpływa nie tylko na ich smak, ale również może uszkodzić naczynie. Emaliowane pojemniki GN są całkowicie bezpieczne w kontakcie z żywnością, odporne na działanie wysokich temperatur, a także łatwe w czyszczeniu i przechowywaniu.

Profesjonalne emaliowane pojemniki GN w ofercie Gastromania.pl!

W naszym sklepie internetowym Gastromania.pl znajdą Państwo najwyższej jakości emaliowane pojemniki GN, które dostępne są w wielu różnych formach, wariantach i rozmiarach. Szerokim wybór produktów sprawia, że z pewnością każdy nasz klient, nawet ten najbardziej wymagający, znajdzie do swojej kuchni pojemnik GN, który spełni wszystkiego jego oczekiwania! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.