Cena netto:
40,95 zł 45,50 zł 45,50 zł
Cena brutto:
50,37 zł 55,97 zł 55,97 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 90 mm
pojemność: 0.2 l
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: porcelana
cena za: sztukę
element zastawy: filiżanka
gwarancja na obtłuczenia: tak

Biała, zdobiona niebieskimi kwiatami filiżanka 200 ml | CHURCHILL, Vintage Prints - Opis:

Biała filiżanka zdobiona niebieskimi kwiatami o pojemności 200 ml angielskiego producenta Churchill z serii Vintage Prints to przedstawiciel serii czerpiącej całymi garściami z tradycyjnych, ludowych wzorów. Białe, granatowe i brązowe talerze i filiżanki łączą się ze sobą w sposób unikatowy uświetniając każdy stół. Biała, porcelanowa filiżanka skierowana jest do prestiżowych restauracji, hoteli oraz innych wykwintnych lokali gastronomicznych. Świetnie sprawdzi się również w roli prezentu. Biała filiżanka zdobiona niebieskimi kwiatami Vintage Prints 200 ml 293049 dystrybuowana jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Biała, zdobiona niebieskimi kwiatami filiżanka 200 ml | CHURCHILL, Vintage Prints - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Biała, zdobiona niebieskimi kwiatami filiżanka 200 ml | CHURCHILL, Vintage Prints - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny