Porcelana restauracyjna CHURCHILL

Na szczególną uwagę zasługuje porcelana restauracyjna CHURCHILL, która jest dostępna w wielu ciekawych formach, kolorach i kształtach. CHURCHILL to brytyjska firma, która na rynku działa od 1795 roku. Na każdym etapie produkcyjnym wykorzystuje nowoczesną technologie oraz najwyższej jakości materiały, co przekłada się na jakość produktów, które oferuje. Obecnie porcelana restauracyjna CHURCHILL jest wykorzystywana w ponad 70 krajach na całym świecie, a najczęściej ich wyroby możemy spotkać w branży hotelarskiej oraz w lokalach restauracyjnych. Gastromania.pl zawsze stawia na współpracę z najlepszymi, dlatego z dumą możemy zaprezentować Państwu produkty marki CHURCHILL w naszym asortymencie! Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!

Czytaj więcej >

CHURCHILL – porcelana restauracyjna najwyższej jakości

To, co wyróżnia porcelanę restauracyjną CHURCHILL, to z pewnością fakt, że zastawy stołowe dostępne są nie tylko w klasycznej, białej wersji, lecz także w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych. Warto zwrócić uwagę na kolekcję Stonecast, która jest inspirowana rustykalną stylistyką z lat 50. i 60. XX wieku. Jest to połączenie opływowego kształtu, ciepłych kolorów, złotego rantu, a także nakrapianej faktury. Jakie elementy dostępne są w naszym asortymencie? Talerze głębokie, salaterki, filiżanki, talerze płytkie, miski, półmiski, sosjerki, przyprawniki, spodki, dzbanki, cukiernice, kubki, mleczniki, pokrywki, kokilki, bulionówki i wiele więcej!

Porcelana CHURCHILL w asortymencie Gastromania.pl!

Porcelana CHURCHILL z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy stawiają na jakość premium. Produktami powinni zainteresować się także klienci indywidualni, którzy szukają nietypowych rozwiązań do swojego gospodarstwa domowego. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, a w razie pytań do bezpośredniego kontaktu z zespołem Gastromania.pl. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 i w tym czasie pozostajemy do Państwa dyspozycji! Życzmy udanych zakupów!