Cena netto:
69,75 zł 77,50 zł 77,50 zł
Cena brutto:
85,79 zł 95,33 zł 95,33 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 276 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kształt: okrągły
cena za: sztukę
element zastawy: talerz
gwarancja na obtłuczenia: tak

Zdobiony niebieskimi kwiatami talerz płaski 27,6 cm, biały | CHURCHILL, Vintage Prints - Opis:

Biały talerz zdobiony niebieskimi kwiatami o średnicy 27,6 cm angielskiego producenta Churchill z serii Vintage Prints to przedstawiciel serii czerpiącej całymi garściami z tradycyjnych, ludowych wzorów. Białe, granatowe i brązowe talerze łączą się ze sobą w sposób unikatowy uświetniając każdy stół. Biały, porcelanowy talerz płaski skierowany jest do prestiżowych restauracji, hoteli oraz innych wykwintnych lokali gastronomicznych. Świetnie sprawdzi się również w roli prezentu. Biały talerz zdobiony niebieskimi kwiatami Vintage Prints 276 mm 218664 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Talerz objęty 5 letnią gwarancją na obtłuczenia. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Zdobiony niebieskimi kwiatami talerz płaski 27,6 cm, biały | CHURCHILL, Vintage Prints - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zdobiony niebieskimi kwiatami talerz płaski 27,6 cm, biały | CHURCHILL, Vintage Prints - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny