Cena netto:
38,70 zł 43,00 zł 43,00 zł
Cena brutto:
47,60 zł 52,89 zł 52,89 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.4 l
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: porcelana
powierzchnia: satynowa
kolor: biały
cena za: sztukę
element zastawy: miska
gwarancja na obtłuczenia: nie

Biała bulionówka sztaplowalna z uszkami 400 ml | CHURCHILL, Stonecast Barley White - Opis:

Bulionówka sztaplowalna z uszkami o pojemności 400 ml marki Churchill z serii Stonecast Barley White to przedstawiciel linii Stonecast, będącej sprzedażowym hitem ostatnich lat w Polsce jak i na świecie. Okrągły kształt, ciepła biel ze złotym rantem z nakrapianiem sprawiają, że każde podane danie przyciągnie uwagę i zachwyci Twojego klienta, podkreślając kunszt szefa kuchni. Bulionówka porcelanowa Stonecast Barley White nawiązująca do rustykalnej stylistyki lat 50 i 60 XX wieku z ręcznie wykonywanymi dekoracjami, skierowana jest do prestiżowych restauracji, hoteli oraz innych wykwintnych lokali gastronomicznych. Świetnie sprawdzi się również w roli prezentu. Zdobiona bulionówka sztaplowalna Stonecast Barley White 400 ml 219422 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją na obtłuczenia. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Biała bulionówka sztaplowalna z uszkami 400 ml | CHURCHILL, Stonecast Barley White - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Biała bulionówka sztaplowalna z uszkami 400 ml | CHURCHILL, Stonecast Barley White - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny