Cena netto:
23,85 zł 26,50 zł 26,50 zł
Cena brutto:
29,34 zł 32,60 zł 32,60 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.2 l
ilość w komplecie: 24 szt.
materiał: porcelana
kolor: biały
cena za: sztukę
element zastawy: filiżanka
gwarancja na obtłuczenia: nie

Porcelanowa filiżanka do cappucino 200 ml | CHURCHILL, Evolve - Opis:

Porcelanowa filiżanka do cappucino o pojemności 200 ml angielskiej marki Churchill z serii Evolve to przedstawiciel bezpretensjonalnej i wszechstronnej kolekcji typu coupe. Proste i stylowe naczynia są idealne do klasycznych jak i nowoczesnych sposobów prezentowania napojów. Filiżanka porcelanowa Evolve rekomendowana jest dla restauracji, hoteli a przede wszystkim wszelkiego rodzaju kawiarni, cukierni i na imprezy cateringowe. Biała, porcelanowa filiżanka do cappucino 200 mm 305426 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Porcelanowa filiżanka do cappucino 200 ml | CHURCHILL, Evolve - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcelanowa filiżanka do cappucino 200 ml | CHURCHILL, Evolve - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny