Cena netto:
66,15 zł 73,50 zł 73,50 zł
Cena brutto:
81,36 zł 90,41 zł 90,41 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 70 mm
średnica: 115 mm
pojemność: 0.5 l
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: porcelana
kolor: jasnoniebieski
cena za: sztukę
element zastawy: filiżanka
gwarancja na obtłuczenia: tak

Porcelanowa filiżanka, ręcznie zdobiona 500 ml | CHURCHILL, Stonecast Duck Egg Blue - Opis:

Porcelanowa filiżanka o pojemności 500 ml, angielskiego producenta Churchill z serii Stonecast Duck Egg Blue to przedstawiciel linii Stonecast, będącej sprzedażowym hitem ostatnich lat w Polsce jak i na świecie. Klasyczny kształt, delikatny, niebieski kolor ze złotym rantem z nakrapianiem sprawią, że podana przez Ciebie herbata lub kawa zwróci uwagę i zachwyci Twojego klienta, podkreślając baristyczny kunszt Twojego lokalu. Klasyczna filiżanka do kawy lub herbaty Stonecast Duck Egg Blue nawiązuje do rustykalnej stylistyki lat 50 i 60 XX wieku z ręcznie wykonywanymi dekoracjami, skierowana jest do prestiżowych restauracji, hoteli oraz innych wykwintnych lokali gastronomicznych. Świetnie sprawdzi się również w roli prezentu. Zdobiona filiżanka Stonecast Duck Egg Blue 500 ml 218948 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją na obtłuczenia.f Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Porcelanowa filiżanka, ręcznie zdobiona 500 ml | CHURCHILL, Stonecast Duck Egg Blue - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcelanowa filiżanka, ręcznie zdobiona 500 ml | CHURCHILL, Stonecast Duck Egg Blue - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny