Cena netto:
37,80 zł 42,00 zł 42,00 zł
Cena brutto:
46,49 zł 51,66 zł 51,66 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 65 mm
średnica: 110 mm
pojemność: 0.34 l
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: porcelana
cena za: sztukę
element zastawy: filiżanka
gwarancja na obtłuczenia: tak

Szafirowa porcelanowa filiżanka 340 ml | CHURCHILL, Monochrome - Opis:

Szafirowa filiżanka o pojemności 340 ml angielskiego producenta Churchill z serii Monochrome to przedstawiciel kolekcji filiżanek, kubków, miseczek i spodków, które idealnie uzupełniają kolekcje Churchill Studio Prints Raku: Cynamon, Onyx i Szafir. Jednocześnie cała kolekcja funkcjonuje niezależnie dzięki naturalnemu efektowi zanurzenia w barwionym szkle. Porcelanowa filiżanka Monochrome skierowana jest do prestiżowych restauracji, hoteli oraz innych wykwintnych lokali gastronomicznych. Świetnie sprawdzi się również w roli prezentu. Niebieska filiżanka Monochrome 110x65 mm 285104 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją na obtłuczenia. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Szafirowa porcelanowa filiżanka 340 ml | CHURCHILL, Monochrome - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szafirowa porcelanowa filiżanka 340 ml | CHURCHILL, Monochrome - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny