Cena netto:
49,14 zł 54,60 zł 54,60 zł
Cena brutto:
60,44 zł 67,16 zł 67,16 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 235 mm
szerokość 85 mm
wysokość 65 mm
ilość pól: 3 szt.
materiał: tworzywo sztuczne
wymiary ciastka: 5 mm

Forma do lodu - lodowa kula 5 cm | BAREQ, TF-1290 - Opis:

Forma do lodu – kule BarEq wykonana z kolorowego silikonu, za jednym razem mieści 3 kostki lodu w kształcie kuli o średnicy 5 cm każda. Wymiary całej formy: 23,5 x 8,5 x 6,5 cm. Duże, lodowe kule przydadzą się podczas serwowania ponczu, lemoniady w dużych naczyniach ale również można je wkładać bezpośrednio do szklanek. Forma silikonowa na lód TF-1290 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Forma do lodu - lodowa kula 5 cm | BAREQ, TF-1290 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Forma do lodu - lodowa kula 5 cm | BAREQ, TF-1290 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny