Formy silikonowe do ciast

Formy silikonowe do ciast i deserów są podstawowym elementem wyposażenia każdej cukierni, piekarni, kawiarni czy firmy cateringowej. Świetnie sprawdzają się też przy produkcji słodkości do bufetów szwedzkich. Nasze produkty są skierowane zarówno do klientów profesjonalnych – lokali gastronomicznych, jak i klientów indywidualnych, gdyż świetnie sprawdzą się w warunkach domowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi: ekspozytory do lodów i deserów, formy do lodów na patyku, akcesoria do form silikonowych, zestawy koncepcyjne, pojedyncze formy silikonowe, formy silikonowe do pralin i ciastek oraz formy silikonowe do lukrów plastycznych.

Czytaj więcej >

Formy silikonowe do deserów

Wszystkie formy silikonowe do deserów i ciast, które znajdują się w naszym asortymencie, to produkty od znanych i cenionych na całym świecie producentów. Współpracujemy między innymi z firmą: De Buyer, Hendi, Silikomart, Martello czy Pavoni. Nasze formy silikonowe są trwałe i wykonane z dobrej jakości silikonu opatrzonego certyfikatami bezpieczeństwa. Mają różnego rodzaju powierzchnie, np. satynową. Oferujemy formy do pralin, trufli, ciast, lodów i innych deserów. Są to produkty z górnej półki, które bez wątpienia będą służyły Państwu przez lata!

Formy silikonowe – bogaty wybór produktów na Gastromania.pl!

W naszej ofercie dostępne są formy silikonowe o różnych kształtach, głębokościach i rozmiarach, aby każdy z Państwa mógł znaleźć dla siebie dokładnie takie akcesoria, jakich potrzebuje. Szeroki wybór produktów sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci docenią różnorodność foremek, które spełnią wszystkie ich oczekiwania. Jeżeli interesują Państwa formy silikonowe lub inne akcesoria, gadżety czy urządzenia, które znajdują się w naszym sklepie, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.

Gastronomia to nasza pasja – wiemy o niej naprawdę dużo, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem, gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości czy pytania. Doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania, które idealnie sprawdzą się w wybranych lokalach gastronomicznych. Gdyby na naszej stronie internetowej nie było produktu, którego Państwo potrzebują, to również prosimy o telefon lub wiadomość mailową!