Cena netto:
152,82 zł 160,88 zł 160,88 zł
Cena brutto:
187,97 zł 197,88 zł 197,88 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
ilość w komplecie: 2 szt.
materiał: tworzywo sztuczne
kod EAN: 8029248303607

Zestaw 2 form termoformowanych do czekolady – gąski - KT142 | PAVONI, Papera Paperella - Opis:

Zestaw form termoformowanych do deserów czekoladowych 3D KT142 produkcji włoskiej firmy Pavoni, została opracowana przez najlepszej klasy specjalistów, którzy, z użyciem najwyższej klasy termoformowalnego materiału, stworzyli wyjątkowy zestaw, którego unikatowość wywodzi się z jakości oraz wyjątkowego designu. Każda form złozona jest z dwóch części, dzięki czemu nakładanie płynnego surowca, jak również późniejsze czyszczenie i przechowywanie formy, jest znacznie łatwiejsze. Zestaw form do deserów czekoladowych 3D KT142 składa się z dwóch form w kształcie gąsek o wymiarach: 60x45x75 mm (40 g) oraz 112x80x136 mm (120 g). Stworzenie deserów czekoladowych z użyciem formy to świetny sposób na urozmaicenie przyjęć tematycznych czy wystaw sklepowych, szczególnie w okresie Świąt Wielkanocnych. Gotowy czekoladowy wyrób można dodatkowo ozdobić zamszem w sprayu, pisakami dekoracyjnymi czy masą cukrową, co nada indywidualnego charakteru wyrobowi. Forma sprzedawana jest w zestawie dwóch sztuk. Produkt polecany jest zarówno klientom profesjonalnym, jak i indywidualnym.
Zestaw 2 form termoformowanych do czekolady – gąski - KT142 | PAVONI, Papera Paperella - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zestaw 2 form termoformowanych do czekolady – gąski - KT142 | PAVONI, Papera Paperella - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny