Zestaw form do pralinek z insertem - owal, 24 szt. x 8,5 ml - Kit Ovale 01 | SILIKOMART, Chocado

52.914.86.0065


  • 136,59 zł z VAT 111,04 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

długość 275 mm
szerokość 175 mm
wysokość 25 mm
ilość pól 24 szt.
materiał: silikon, tritan
wymiary ciastka: 23x33x15 mm

Zestaw form do pralinek z insertem - owal, 24 szt. x 8,5 ml - Kit Ovale 01 | SILIKOMART, Chocado - Opis

Zestaw form do pralinek z insertem – owal, 24 szt. x 8,5 ml – Kit Ovale 01 o wymiarach 275×175×25 mm (forma z tritanu do pralin) oraz 295×88×12 mm (forma ze silikonu do insertów) produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Umożliwia wykonanie 24 szt. czekoladowych pralin 3D z insertem o kształcie owalu o wymiarach 23×33×15 mm i pojemności 8,5 ml. Twórz czekoladki z doskonałymi wypełnieniami. Przygotuj smakowy ganasz lub galaretkę umieść w formie do insertu i schłodź do stwardnięcia. Następnie wyjmij ze silikonowej formy i umieść w przygotowywanej pralinie w formie z tritanu. Uwolnij swoją kreatywność i twórz najwyższej jakości czekoladki łączące smak czekolady z różnymi smakami natury i teksturami, które możesz zaproponować swoim klientom również w tych miesiącach, w których spożycie czekolady spada. Najwyższa jakość produktu zestaw form do pralinek z insertem 52.914.86.0065 zapewnia doskonałe efekty i jakość wykonywanych pralin. Produkt można myć w zmywarkach.

Zestaw form do pralinek z insertem - owal, 24 szt. x 8,5 ml - Kit Ovale 01 | SILIKOMART, Chocado - Opinie klientów

Zestaw form do pralinek z insertem - owal, 24 szt. x 8,5 ml - Kit Ovale 01 | SILIKOMART, Chocado - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Zestaw form do pralinek z insertem - owal, 24 szt. x 8,5 ml - Kit Ovale 01 | SILIKOMART, Chocado - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Zestaw form do pralinek z insertem - owal, 24 szt. x 8,5 ml - Kit Ovale 01 | SILIKOMART, Chocado

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.