Nowość Promocja

Forma z poliwęglanu do pralin 3D, stożek - 11 g – MA4005 | MARTELLATO, Pyramide

MA4005


  • 102,44 zł z VAT 83,28 zł bez VAT 97,30 zł z VAT 79,12 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

długość 275 mm
szerokość 175 mm
materiał: poliwęglan
wymiary ciastka: 25x26x55 mm
ilość w komplecie 1 szt.
waga 0.011 kg

Forma z poliwęglanu do pralin 3D, stożek - 11 g – MA4005 | MARTELLATO, Pyramide - Opis

Forma poliwęglanowa do pralin i czekoladek MA4005 to produkt włoskiej firmy Martellato zapewniającej najwyższą jakość artykułu. Najlepszej jakości tworzywo wykorzystane przy produkcji formy zapobiega rozlewaniu się płynnej masy oraz zapewnia eleganckie i dokładne wykończenie każdej praliny. Foremka do czekolady MA4005 o wymiarach 275×175 mm składa się z 28 wypustek, gdzie każda posiada wymiary 25×26×55 mm. Słodki poczęstunek waży 11 g. Forma może być czyszczona w zmywarkach. Produkt nadaje się do użytku zarówno przez profesjonalnych cukierników, jak również domowych amatorów wypieków.

Forma z poliwęglanu do pralin 3D, stożek - 11 g – MA4005 | MARTELLATO, Pyramide - Opinie klientów

Forma z poliwęglanu do pralin 3D, stożek - 11 g – MA4005 | MARTELLATO, Pyramide - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma z poliwęglanu do pralin 3D, stożek - 11 g – MA4005 | MARTELLATO, Pyramide - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.