Nowość Promocja

Forma z poliwęglanu do pralin nieregularnych – 21 szt. x 9 g – MA1012 | MARTELLATO, Modern

MA1012


 • 102,44 zł z VAT 83,28 zł bez VAT 99,39 zł z VAT 80,79 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  99,39 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

długość 275 mm
szerokość 175 mm
materiał: poliwęglan
wymiary ciastka: 54x24x16 mm
ilość w komplecie 1 szt.

Forma z poliwęglanu do pralin nieregularnych – 21 szt. x 9 g – MA1012 | MARTELLATO, Modern - Opis

Foremka do pralin i czekoladek MA1012 produkcji włoskiej firmy Martellato to niezbędnik zarówno profesjonalnych cukierników, jak również domowych amatorów słodkich wyrobów. Forma została wykonana z najlepszej jakości poliwęglanu, co zapobiega rozlewaniu i rozciąganiu formy. Zadbano o każdy szczegół artykułu, dzięki czemu wykończenie jest eleganckie i dokładne. Forma poliwęglanowa do pralin MA1012 o wymiarach 275×175 mm składa się z 21 czekoladek. Każda pralina posiada wymiary 54×24×16 mm oraz wagę 9 g. Nowoczesny, nieregularny wzór nadaje wyrobowi niezwykłego charakteru. Forma może być czyszczona w zmywarkach.

Forma z poliwęglanu do pralin nieregularnych – 21 szt. x 9 g – MA1012 | MARTELLATO, Modern - Opinie klientów

Forma z poliwęglanu do pralin nieregularnych – 21 szt. x 9 g – MA1012 | MARTELLATO, Modern - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Forma z poliwęglanu do pralin nieregularnych – 21 szt. x 9 g – MA1012 | MARTELLATO, Modern - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować